Beef -- Rib-eye

Sale price Price $19.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
1 lb grass-fed and finished rib-eye beef. A delicious cut and a family favorite, the rib-eye can be seasoned and put on the grill or cooked on the oven.